Авторське право

До уваги авторів та користувачів вебсайту видання «Праці Інституту електродинаміки НАН України»!

Автори, які публікуються у збірнику наукових праць «Праці Інституту електродинаміки НАН України», погоджуються з такими умовами:

- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons «Attribution-NonCommercial-NoDerivs»: CC BY-NC-ND.

- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо не ексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.

- Політика журналу дає можливість і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих вебсайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).

Статті збірника наукових праць «Праці Інституту електродинаміки НАН України», далі – Твори, що розміщені на нашому сайті в електронній формі, поширюються на умовах ліцензії Creative Commons «Attribution-NonCommercial-NoDerivs»: CC BY-NC-ND.

Повний текст умов цієї ліцензії розміщено на сайті організації Creative Commons

https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/legalcode.uk